info@icckaolin.com

22018107-10- 021

فرماندار شهرستان ویژه مرند: تاکنون در سایه تلاش کارگران از بند تحریم ها عبور کرده ایم

یکشنبه, 14 ارديبهشت 1399 ساعت 15:34

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند به همراه معاونین خود، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس اداره صنعت،معدن و تجارت با حضور در شرکت صنایع خاک چینی ایران هفته کار و کارگر را به مدیریت و پرسنل سخت کوش این شرکت تبریک گفت.

گرشاسبی افزود: شرکت صنایع خاک چینی ایران جزء صد شرکت برتر ایران است که این امر با مدیریت هوشمند و تلاش شبانه روزی پرسنل این شرکت میسرشده است.
وی گفت : این شرکت نه تنها در شهرستان و استان بلکه در سطح کشور دارای مقام شاخصی در زمینه تولید کائولن فرآوری شده است و توانسته با همت پرسنل خود برند و جایگاه ویژه خود را طی سالهای اخیر حفظ و افزایش دهد.
معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به شعار سال " جهش تولید " که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نام گذاری شده است افزود: شرکت صنایع خاک چینی ایران در سال 98 با افزایش تولید گامی بزرگ در جهت تحقق شعار رونق تولید برداشت و با شروع به احداث بزرگترین کارخانه تولید بلوک و پانل سبک گازی و ملات خشک، قدمی دیگر در زمینه تحقق شعار امسال که جهش تولید است بردارد.
گرشاسبی در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات انجام یافته از سوی این شرکت در رابطه با جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گفت : شرکت صنایع خاک چینی ایران از زمان شروع این ویروس در کشور با تشکیل جلسات متعدد پدافند غیرعامل و خرید و توزیع ماسک، دستکش و محلول ضدعفونی کننده برای پرسنل شرکت و اهداء به کادر درمان و سایر ارگانهای شهرستان، به عنوان یکی از پشتوانه های اصلی در این رابطه در شهرستان ایفا نقش کرد .
فرماندار شهرستان مرند افزود: این شرکت همچنین در قالب طرح مواسات و مومنانه که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیان شد، با خرید و توزیع بیش از 500 بسته مواد غذایی در 20 روستای محروم و دورافتاده شهرستان مرند، اقدامی خداپسندانه و خیری انجام داد که مسئولین شهرستان از بابت انجام این اقدامات کمال تشکر را از مدیریت و پرسنل شرکت دارند.

1
مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران در این دیدار ضمن تشکر از حضور معاون استاندار و همراهان در شرکت، از فعالیت های سال گذشته شرکت گزارشی ارائه داد.
سلیمان نوروزی گفت : در سال 98 به همت پرسنل این شرکت میزان تولید نسبت به سال 97 به میزان 11 درصد افزایش داشت .
وی افزود : این شرکت تمامی تلاش خود را در راستای افزایش تولید و صادرات انجام می دهد که این امر باعث شده به تمام اهداف تعیین شده نائل آید.

 

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.