info@icckaolin.com

22018107-10- 021

مدیر عامل تاصیکو: همه افتخارات کشور با تکیه بر توان داخلی شکل گرفته است

چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399 ساعت 13:52

دکتر سلیمانی طی ارتباط ویدیو کنفرانس با شرکت های تابعه، هفته کار و کارگر را خدمت تمامی پرسنل زحمت کش نیروی کار تبریک گفت.

وی با اشاره به جایگاه قشر کارگری در کشور گفت: تعاونی های مسکن و مصرف از اولویت های صدر تامین است.
مدیر عامل تاصیکو در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افزود:مدل کشور در زمینه اقتصاد طبق فرموده رهبری به صورت اقتصاد مقاومتی است و در سالهای گذشته شرکت هایی که با این مدل در کشور اغلب فعالیتهای خود را پیش برده اند همیشه بر پای خود ایستاده و افتخاراتی برای کشور کسب کرده اند.
دکتر سلیمانی در این ارتباط با اشاره به فعالیتهای چشمگیر شرکت صنایع خاک چینی ایران گفت : این شرکت با مدیریت هوشمند و تلاش شبانه روزی پرسنل خود توانسته در سال گذشته با تحقق شعار سال، میزان تولید و صادرات خود را افزایش دهد.
وی افزود: شرکت صنایع خاک چینی ایران علاوه بر افزایش تولید و صادارت، خط چهارم شرکت را با توان و دانش داخلی احداث و به چرخه تولید اضافه کرد تا اثبات کند مهندسین ایرانی توان ساخت تجهیزات کشور را دارند و می توانند بر این پایه، چرخه تولید کشور را روز به روز بیشتر به سمت پیشرفت صنعتی هدایت کنند.
مدیر عامل تاصیکو در ادامه با بیان اینکه چنین ارتباط های ویدیویی می تواند زمینه استفاده بیشتر شرکتها برای پیشرفت و مدیریت مطلوب کاری را ایجاد کند گفت: یکی از شرکت های موفق در بخشهای ایجاد امکانات و زیرساختهای رفاهی برای پرسنل، معرفی محصولات جدید در هر سال، بومی سازی قطعات و احداث خطوط تولید با توان داخلی و در شرایط تحریم احداث کارخانه جدید، شرکت صنایع خاک چینی ایران است که سایر مدیران کارخانجات می توانند با تعامل و همفکری با این کارخانه اهداف شرکت خود را به پیش ببرند.
در این ارتباط ویدیویی نماینده کارگران شرکت خاک چینی ایران و یکی از پرسنل این شرکت نقطه نظرات خود را اعلام کردند و دکتر سلیمانی توضیحات لازم را ارائه و مواردی را در دستور کار هلدینگ قرار دادند.

748A9958

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.