info@icckaolin.com

22018107-10- 021

رکورد زنی شرکت صنایع خاک چینی ایران در تولید محصول کائولن فرآوری شده

شنبه, 25 خرداد 1398 ساعت 09:07

در سال رونق تولید و در راستای تحقق به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص افزایش میزان تولید محصولات داخلی، شرکت صنایع خاک چینی ایران با لطف خدا و همت پرسنل خود توانست در اردیبهشت ماه سال جاری میزان تولید کائولن فرآوری شده را 21 درصد افزایش دهد.

 

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران با اعلام این خبر گفت : میزان تولید کائولن فرآوری شده که محصول اصلی این شرکت است در اردیبهشت ماه سال گذشته 14 هزار و 870 تن بود که امسال با افزایش 21 درصدی به 17 هزار و 537 تن رسیده است.
مهندس سلیمان نوروزی افزود: میانگین تولید ماهانه در سال گذشته 15 هزار و 890 تن بود که امسال پیش بینی می شود این میزان نیز افزایش چشمگیری تا پایان سال داشته باشد.
وی با بیان اینکه این شرکت همواره شعار سال و بیانات مقام معظم رهبری را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است گفت : در حال حاضر محصول کائولن فرآوری شده علاوه بر تامین اکثریت بازار داخلی به 12 کشور جهان نیز صادر می شود که این امر باعث ارز آوری خوبی برای کشور در سالهای گذشته شده است.
مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران افزود : پرسنل سخت کوش این شرکت علاوه بر مدنظر قرار دادن میزان تولید توانسته اند برخی از تجهیزات این شرکت را با مهندسی معکوس ساخت و راه اندازی کنند .
مهندس نوروزی گفت : این شرکت در راستای افزایش تولید محصول نهایی خود شاهد کاهش مصرف انرژی مصرفی نیز است که این موضوع نیز با برگزاری جلسات ماهانه کمیته انرژی همواره در حال کنترل است.
مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران افزود : هیئت مدیره و مدیریت این شرکت با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص اعتماد به نسل جوان، پرسنل خود را از این نسل گزینش کرده و اکنون بیش از 95 درصد پرسنل این شرکت دارای میانگین سنی 26 الی 40 سال هستند.
محصول کائولن فرآوری شده به عنوان ماده اولیه و اصلی تولید در صنایع کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی، چینی مظروف، قطعات الکتریکی و سیمان سفید استفاده می شود.

DJI 0202

 

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.