info@icckaolin.com

22018107-10- 021

استانداردهای رعایت حقوق مصرف کنندگان در خاک چینی بررسی شد

پنج شنبه, 27 دی 1397 ساعت 11:45

 

ارزیابان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با حضور در شرکت صنایع خاک چینی ایران استانداردهای حقوق مصرف کنندگان را طبق آیین نامه مربوطه برای چهارمین همایش اعطای گواهینامه استانی بررسی کردند. 

 

تیم ارزیاب علاوه بر بازدید میدانی، با روند تولید و نحوه صادرات محصولات این شرکت از نزدیک آشنا شدند.هر ساله به مناسبت روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، همایشی با موضوع تجلیل از واحد های اقتصادی حامی حقوق مصرف کنندگان برگزار می شود.

arzyabi 2

در این همایش به شرکت هایی که در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان، امتیاز مورد نظر در آیین نامه ذیربط را کسب نموده باشند، گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان اعطا می شود.
هدف از برگزاری این همایش، گسترش و نهادینه کردن فرهنگ رعایت حقوق مصرف کنندگان، ایجاد و تثبیت و نهادینه کردن ساختار رقابتی سالم و تشویق فعالیت بنگاه های اقتصادی در جهت حمایت موثر از حقوق مصرف کنندگان و تجلیل از تولیدکنندگان منتخب است.
شرکت صنایع خاک چینی ایران در سومین سال برگزاری این همایش که اسفند سال گذشته انجام شد به عنوان یکی از 44 شرکت رعایت کننده حقوق مصرف کنندگان از سوی کارشناسان استانی معرفی شد و گواهینامه استانی این همایش را کسب کرد.

748A3486

 

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سامانه دریافت گواهینامه حق تقدم بورسسهامداران گرامی می توانند از طریق لینک زیر با درج کد بورسی، گواهینامه حق تقدم خود را دریافت و چاپ نمایند.

کلیک کنید