info@icckaolin.com

22018107-10- 021

صنایع خاک چینی ایران از سوی وزارت کار بعنوان کارخانه سلامت محور معرفی شد

دوشنبه, 03 دی 1397 ساعت 15:08

 

شرکت صنایع خاک چینی ایران از سوی کارشناسان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور به عنوان کارخانه سلامت محور معرفی شد.

 

 

 

طی حضور و بازدید میدانی کارشناسان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور و بهداشت و درمان استان و شهرستان مرند از خط تولید و خانه بهداشت شرکت صنایع خاک چینی ایران، با توجه به رعایت صیانت از نیروی کار، حفظ منابع مادی و ارتقاء سلامت نیروی کار، این شرکت در شهرستان مرند را به عنوان کارخانه سلامت محور معرفی کردند.

نجاتی، نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور در این بازدید گفت: شرکت صنایع خاک چینی ایران در حوزه سلامت روحی پرسنل خود و رعایت بهداشت فردی ، فعال بوده و مواردی که از سوی این وزارتخانه جهت کسب عنوان سلامت محور بودن را کسب کرده است.

وی افزود : با همت مدیران و پشتکار کارکنان این شرکت، حفظ منابع مادی و ارتقاء سلامت نیروی کار توسط مدیران این شرکت به نحو احسنت رعایت شده است که می توان این عامل را یکی از عوامل موفقیت شرکت صنایع خاک چینی در سطح کشور عنوان کرد.

نجاتی گفت: در هر کارخانه ای که پرسنل دغدغه های دیرکرد حقوق ماهانه، اعزام به مسافرت از سوی شرکت و سایر برنامه های رفاهی وجود نداشته باشد، آن شرکت در جهت پیشرفت قدم بر می دارد که شرکت صنایع خاک چینی ایران جزء این شرکت ها است.

نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور درا دامه خطاب به سایر شرکت های شهرستان مرند و استان آذربایجان شرقی افزود: پیشنهاد می شود سایر شرکت های فعال در راستای افزایش تولید و رفاه حال پرسنل خود با حضور در شرکت صنایع خاک چینی ایران و استفاده از تجربیات مدیران در اداره این شرکت، قدم های پیشرفت در کارخانجات خود را محکم بردارند.

 

IMG 20181224 WA0010 5

 

نجاتی گفت: تولید کالای مرغوب و صادرات به کشورهای مختلف در یک کارخانه نشان از توانمندی مدیران در جهت رفاه حال پرسنل در کارخانه است که این امر در شرکت صنایع خاک چینی ایران مشهود است.

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران ضمن تقدیر از حضور نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور و بهداشت و درمان استان و شهرستان مرند گفت: این شرکت در برنامه های تدوین شده سالانه خودهمواره بر تولید مرغوب ترین کالا توسط پرسنل و رسیدگی به رفاه حال پرسنل از سوی مدیران تاکید کرده است.

مهندس نوروزی افزود: در حال حاضر با تلاش پرسنل این شرکت، محصول کائولن فرآوری شده به بیش از 12 کشور جهان و اقصی نقاط کشور صادر می شود.

وی در ادامه گفت: شرکت صنایع خاک چینی ایران در کنار تولید کالا، همواره بهداشت روانی و زیست محیطی را در سرلوحه کار خود قرار داده است که نتیجه این فعالیتها، افزایش روز به روز صادرات و ایجاد جایگاه ملی و بین المللی این شرکت در بین کارخانجات تولید کائولن فرآوری شده در جهان است.

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران افزود: مدیران این کارخانه با ایجاد امکانات رفاهی برای پرسنل و خانواده های آنان از جمله اعزام هر ساله به مسافرت با تمام امکانات رفاهی، عقد قرارداد با باشگاه ها و سالن های ورزشی و ملزم کردن پرسنل برای انجام روزانه ورزش، برگزاری جشن پایان سال و تقدیر از خانواده های پرسنل که از جمله برنامه های رفاهی برای کارکنان شرکت صنایع خاک چینی ایران است زمینه رفاه حال آنان را تا حدی تامین کرده است.

 

 

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سامانه دریافت گواهینامه حق تقدم بورسسهامداران گرامی می توانند از طریق لینک زیر با درج کد بورسی، گواهینامه حق تقدم خود را دریافت و چاپ نمایند.

کلیک کنید