info@icckaolin.com

22018107-10- 021

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی: با اتکا به نیروی جوان و خلاق می توان تمامی مشکلات سر راه تولید را حل کرد.

پنج شنبه, 09 مرداد 1399 ساعت 10:54

دکتر پاشایی با حضور در شرکت صنایع خاک چینی ایران و طی بازدید از محل احداث کارخانه جدید تولید بتن سبک گازی و کارخانه فرآوری کائولن گفت : این مجموعه با بهره گیری از نیروی جوان و متخصص توانسته بخش اعظمی از مشکل بیکاری جوانان شهرستان را حل کند و با تولید محصولات باکیفیت باعث برند شدن این شرکت با نام مرند در جهان شود.

وی طی بازدید میدانی از این شرکت افزود : مجلس با تمام توان از این شرکت حمایت می کند و انشاالله به زودی شاهد افتتاح و راه اندازی بزرگترین کارخانه تولید بتن سبک گازی و ملات خشک ایران در مرند خواهیم بود.
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت : یکی دیگر از ویژگی های بارز موفقیت این شرکت در عرصه اقتصادی، مدیریت توانمند و متخصص شرکت و وجود حس تعهد به کار به سرزمین ایران بوده است که می تواند الگویی برای سایر مدیران باشد.
دکتر پاشایی ضمن ابراز امیدواری برای حل مشکلات صنایع کوچک و بزرگ شهرستان مرند افزود: طی برنامه ریزی های انجام شده با مدیران و مسئولین دولتی اقداماتی در راستای حل مشکلات ارزی و پولی شرکت های فعال و نیمه فعال و به خصوص آن دسته از شرکتهایی که غیرفعال بود و با تامین اعتبار و خرید مواد اولیه قابلیت برگشت به چرخه تولید را دارند انجام شده است که در سالهای آتی شاهد نتایج این جلسات و برنامه ها خواهیم بود.
سلیمان نوروزی، مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران در این بازدید ضمن تقدیر از حضور نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در این شرکت، از روند کاری شرکت گزارشی ارائه داد.

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.