info@icckaolin.com

22018107-10- 021

امام جمعه شهر جلفا: شرکت صنایع خاک چینی ایران نمونه شرکتی موفق در سطح کشور در تمامی زمینه های اقتصادی و صنعتی است

شنبه, 21 تیر 1399 ساعت 13:48

حجت الاسلام سنجری با حضور در شرکت صنایع خاک چینی ایران از خط تولید این شرکت و کارخانه در حال احداث تولید بتن سبک گازی و ملات خشک بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن تحسین عملکرد موفق این شرکت در سطح کشور گفت: شرکت صنایع خاک چینی ایران بر مبنای باور قلبی بر امر خودسازی و خودباوری توانسته با به کارگیری نیروهای جوان و مجرب علاوه بر تولید باکیفیت محصولات خود، در راستای جذب نیروی کار و حل مشکل اشتغال جوانان در سطح منطقه، با احداث کارخانه ای جدید قدم های بزرگی بردارد.

748A1343

امام جمعه شهر جلفا در این بازدید از نحوه فعالیت و خودکفایی این شرکت ابراز رضایت کرد و افزود: طی گزارشی که مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران ارائه کردند و در طی بازدید میدانی از خط تولید، نحوه فعالیت و اقدامات لازم جهت افزایش خط تولید شرکت و کارهای عمرانی کارخانه جدید توسط خود پرسنل شرکت به صورت شبانه روزی در حال انجام است که این نشان از مدیریت قوی شرکت و اعتماد به نیروی جوان و متخصص در زمینه های مختلف است و این تحقق عینی کلام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اعتماد و به کارگیری نیروهای جوان است.
حجت الاسلام سنجری گفت: اگر تمامی کارخانه ها و بنگاه های اقتصادی بزرگ و کوچک از نحوه فعالیت شرکت صنایع خاک چینی ایران الگوبرداری کنند، در عرض مدت زمان کوتاهی شاهد افزایش رونق تولید و کسب و کار در منطقه و کشور خواهیم بود.

748A1353

 

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.