info@icckaolin.com

22018107-10- 021

شرکت صنایع خاک چینی ایران پیشگام در حفظ محیط زیست

دوشنبه, 02 تیر 1399 ساعت 13:52

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، مطابق روال هر سال، عملیات مالچ پاشی جاده های دسترسی به معادن و محیط کارخانه با هدف حفاظت از محیط زیست آغاز شد.

مدیر معادن شرکت خاک چینی ایران، اجرای عملیات مالچ پاشی با محلول SSR400 را یکی از موثرترین راههای جلوگیری از بروز آلاینده های محیطی عنوان کرد و گفت:این طرح مورد تائید سازمان حفاظت محیط زیست بوده و علیرغم هزینه بالای آن، برای داشتن محیطی سالم، سالانه توسط شرکت صنایع خاک چینی ایران اجرا می گردد.
فریدون ملایی افزود: این محلول با جذب رطوبت هوا و مرطوب نگه داشتن خاک، کشش سطحی را افزایش داده و باعث تثبیت خاک و افزایش استحکام بستر جاده شده و از ایجاد گردوغبار ناشی از عبور و مرور وسایل نقلیه و بادهای شدید تا فصل پائیز جلوگیری می کند.
وی گفت: شرکت صنایع خاک چینی ایران، رعایت الزامات زیست محیطی در حوزه کاری خود را همواره سرلوحه امور قرارداده و پرسنل این شرکت نیز جهت داشتن محیطی پاکیزه برای کار و فعالیت، تمامی تلاش خود را در راستای حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی انجام می دهند.
شرکت صنایع خاک چینی ایران دارای بزرگترین معدن کائولن در سطح خاورمیانه و جزء بهترین تولیدکنندگان و صادر کنندگان کائولن فرآوری شده در سطح جهان است.

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.