info@icckaolin.com

22018107-10- 021

عضو هیات مدیره شستا: شرکت صنایع خاک چینی ایران یک بنگاه اقتصادی موفق در سطح کشور است

دوشنبه, 12 خرداد 1399 ساعت 12:39

ملکوتی خواه گفت: شرکت صنایع خاک چینی ایران با یک تیم مدیریت قوی و پرسنل سخت کوش توانسته تمامی انتظاراتی که شستا از مجموعه های خود را دارد به نحو احسنت اجرایی کند.

ملکوتی خواه به همراه وکیلی، معاونت نظارت هلدینگ صدرتامین و نصیری، مسئول امور پروژه های صدرتامین در طی بازدید میدانی از شرکت صنایع خاک چینی ایران از نزدیک روند پیشرفت کاری و نحوه تولید محصول کائولن فرآوری شده را مشاهده کردند.
این گروه در ادامه با حضور در معدن، بخش های مختلف کارخانه فرآوری و پروژه در حال ساخت کارخانه بلوک سبک گازی، با ابراز رضایت از نحوه فعالیت این شرکت افزودند: شرکت صنایع خاک چینی ایران با تلاش شبانه روزی خود توانسته علاوه بر تامین نیازهای داخل کشور به 12 کشور جهان نیز صادرات انجام دهد و با وجود تحریم های ظالمانه علیه کشور در طی سالهای اخیر، توانسته بزرگترین کارخانه تولید بتن سبک گازی اتوکلاوه شده و ملات خشک را در برنامه ساخت نیز قرار دهد.
عضو هیات مدیره شستا گفت: یکی از عوامل موفقیت هر کارخانه ای رعایت مشتری مداری و ثبات کیفیت محصول نهایی است که شرکت صنایع خاک چینی ایران با رعایت تمامی موارد توانسته همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند.

748A0715

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران از روند فعالیت این شرکت گزارش کاری ارائه داد.
سلیمان نوروزی گفت: تمامی افتخارات کسب شده در سایه حمایت های شستا، صدرتامین و تلاش مستمر پرسنل حاصل شده است.
وی افزود: این شرکت با توجه به میزان تولید، فروش و مرغوبیت و ثبات کیفیت محصول فرآوری دارای رتبه اول در کشور است.

748A0775

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.